KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15395283
nr 1539 5283
Sten Lindahl
(1923-2012), Sverige
Oljemålning, Klippor. Signerad. Olja på duk, 25x41 cm, yttermått inklusive ram: 34x49 cm
Sten Lindahl, svensk bildkonstnär född 1923, död 2012.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 maj 2023
kl 20:07:11
8/5 19:43:56